3362W-1-100LF
- Артикул производителя:
- 3362W-1-100LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 10 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.275" x 0.260" Face (6.99mm x 6.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- PC Pins
- Tolerance :
- ±10%