3290P-1-202
- Артикул производителя:
- 3290P-1-202
- Краткое описание:
- TRIMMER 2K OHM 1W PC PIN SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 2 kOhms
- Resistive Material :
- Wirewound
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.375" x 0.150" Face (9.53mm x 3.81mm)
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%