T93XA201KT20
- Артикул производителя:
- T93XA201KT20
- Краткое описание:
- TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 200 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.382" x 0.197" Face (9.70mm x 5.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%