3362U-1-103LF
- Артикул производителя:
- 3362U-1-103LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 10 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.275" x 0.260" Face (6.99mm x 6.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%