3314J-1-200E
- Артикул производителя:
- 3314J-1-200E
- Краткое описание:
- TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD TOP
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 20 Ohms
- Size / Dimension :
- Square - 0.177" x 0.177" Face (4.50mm x 4.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%