3006P-1-201LF
- Артикул производителя:
- 3006P-1-201LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 200 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.250" x 0.190" Face (6.35mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%