3224X-1-501E
- Артикул производителя:
- 3224X-1-501E
- Краткое описание:
- TRIMMER 500 OHM 0.25W GW TOP ADJ
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 500 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%