3313J-1-204E
- Артикул производителя:
- 3313J-1-204E
- Краткое описание:
- TRIMMER 200K OHM 0.125W J LEAD
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Resistance :
- 200 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.138" x 0.126" Face (3.50mm x 3.20mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%