3269X-1-204LF
- Артикул производителя:
- 3269X-1-204LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 200 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%