D-SCE-5K-2.4-50-S1-9
- Артикул производителя:
- D-SCE-5K-2.4-50-S1-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- LQ590 Dot Matrix or T200, T208M, T312Mi, T6112DS, TE3112, TE3124 Thermal Transfer Printers
- Label Size :
- 0.09" x 1.90" (2.4mm x 48.3mm)