3292P-1-103LF
- Артикул производителя:
- 3292P-1-103LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 10 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.375" x 0.150" Face (9.53mm x 3.81mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%