PTN10-E20SB20
- Артикул производителя:
- PTN10-E20SB20
- Краткое описание:
- TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, HOR
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.15W
- Resistance :
- 20 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.406" Dia (10.30mm)
- Tolerance :
- ±20%