PTC10LV10-504A2020
- Артикул производителя:
- PTC10LV10-504A2020
- Краткое описание:
- 10 MM - CERAMIC POTENTIOMETER TH
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.33W
- Resistance :
- 500 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.406" Dia (10.30mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%