PT15YH06-104A2020-4CR
- Артикул производителя:
- PT15YH06-104A2020-4CR
- Краткое описание:
- 100K Cream Thmbwhl Side Adj 15mm
- Категория товара :
- Thumbwheel Potentiometers
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.630" Dia x 0.051" H (16.00mm x 1.30mm)
- Termination :
- PC Pins
- Tolerance :
- ±20%