NC-250381-10-9
- Артикул производителя:
- NC-250381-10-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL DIE-CUT 0.98" X 1.5" WHITE
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- T308S Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 0.98" x 1.5" (24.9mm x 38.1mm)