PS20-11MC2BR10K
- Артикул производителя:
- PS20-11MC2BR10K
- Производитель/Бренд:
- TT Electronics/BI
- Краткое описание:
- SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM
- Производитель :
- TT Electronics/BI
- Категория товара :
- Slide Potentiometers
- Adjustment Type :
- Top
- Fader Type :
- Standard
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power (Watts) :
- 0.1W, 1/10W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 10 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.256" H (35.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Travel Range :
- 20mm