S100X150YBJ
- Артикул производителя:
- S100X150YBJ
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- LABEL SELF LAMINATING BLU 42/SHT
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Blue
- For Use With/Related Products :
- Laser and Ink Jet Printers
- Label Size :
- 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)