S100X225VITY
- Артикул производителя:
- S100X225VITY
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" YLW
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
- Label Size :
- 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)