H200X044HFT-2
- Артикул производителя:
- H200X044HFT-2
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE WHT
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 2.00" x 0.44" (50.8mm x 11.2mm)