ZHD-SCE-1K-12.7-50-S1-9
- Артикул производителя:
- ZHD-SCE-1K-12.7-50-S1-9
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
- Color :
- White
- Label Size :
- 0.50" x 1.97" (12.7mm x 50.0mm)