ZHD-SCE-1K-12.7-50-S1-4
- Артикул производителя:
- ZHD-SCE-1K-12.7-50-S1-4
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- T200, T312M, T312Mi, T6112DS, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers
- Label Size :
- 0.50" x 1.97" (12.7mm x 50.0mm)