M71-1000-175-342
- Артикул производителя:
- M71-1000-175-342
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- WIRE MARK SLV 2~0.95 IN 1=50PCS
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.75" W x 1.00" Dia (44.5mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.95" (9.5mm ~ 24.1mm)