RV16A-10-15K-A-500K
- Артикул производителя:
- RV16A-10-15K-A-500K
- Производитель/Бренд:
- Xicon
- Краткое описание:
- POT 500K OHM LOGARITHMIC
- Производитель :
- Xicon
- Категория товара :
- Rotary Potentiometers, Rheostats
- Actuator Diameter :
- 0.250" (6.35mm)