ZHD-SCE-0.5K-38.1-50-9
- Артикул производителя:
- ZHD-SCE-0.5K-38.1-50-9
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
- Color :
- White
- Label Size :
- 1.50" x 1.97" (38.1mm x 50.0mm)