S100X150VDTY
- Артикул производителя:
- S100X150VDTY
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- LABEL SELF LAMINATING GREEN
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Green
- For Use With/Related Products :
- TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
- Label Size :
- 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)