PTV09A-4030U-B502
- Артикул производителя:
- PTV09A-4030U-B502
- Краткое описание:
- POT 5K OHM 1/20W CARBON LINEAR
- Actuator Diameter :
- 0.236" (6.00mm)
- Actuator Length :
- 1.181" (30.00mm)
- Actuator Type :
- Knurled
- Power (Watts) :
- 0.05W, 1/20W
- Resistance (Ohms) :
- 5k
- Taper :
- Linear
- Tolerance :
- ±20%