PTV09A-4020U-B104
- Артикул производителя:
- PTV09A-4020U-B104
- Краткое описание:
- POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR
- Actuator Diameter :
- 0.236" (6.00mm)
- Actuator Length :
- 0.787" (20.00mm)
- Actuator Type :
- Knurled
- Power (Watts) :
- 0.05W, 1/20W
- Resistance (Ohms) :
- 100k
- Taper :
- Linear
- Tolerance :
- ±20%