HS2-125-100FT-BK
- Артикул производителя:
- HS2-125-100FT-BK
- Производитель/Бренд:
- BUYHEATSHRINK
- Краткое описание:
- 1-1/4" 2:1 Heat Shrink - (100 ft
- Производитель :
- BUYHEATSHRINK
- Категория товара :
- Heat Shrink Tubing
- Color :
- Black
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.062" (1.57mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.125" (3.18mm)
- Length :
- Material :
- Polyolefin (PO)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Product Status :
- Active
- Recovered Wall Thickness :
- 0.019" (0.48mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C