HS2-075-200FT-BN
- Артикул производителя:
- HS2-075-200FT-BN
- Краткое описание:
- 3/4" 2:1 Heat Shrink Tubing (200
- Color :
- Brown
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.370" (9.40mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.750" (19.05mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Recovered Wall Thickness :
- 0.035" (0.89mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C