HS2-0063-500FT-RD
- Артикул производителя:
- HS2-0063-500FT-RD
- Краткое описание:
- 1/16" 2:1 Heat Shrink tubing (50
- Color :
- Red
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.031" (0.79mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.063" (1.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Recovered Wall Thickness :
- 0.018" (0.46mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C