C964-NWA120-NAO
Артикул производителя:
C964-NWA120-NAO
Производитель/Бренд:
Visual Communications Company - VCC
Краткое описание:
PMI LED .290" FLAT
Производитель :
Категория товара :
Panel Indicators, Pilot Lights
Current :
3.5mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Termination Style :
PC Pin
Type :
LED
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V