HS2-0625-328FT-WT
- Артикул производителя:
- HS2-0625-328FT-WT
- Краткое описание:
- 5/8" 2:1 Heat shrink (328 ft/spo
- Color :
- White
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.313" (7.95mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.625" (15.88mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Recovered Wall Thickness :
- 0.033" (0.84mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C