C961-NWG120-NW9
- Артикул производителя:
- C961-NWG120-NW9
- Краткое описание:
- PMI LED .290" HI-HAT 120V GREEN
- Current :
- 3.5mA
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 9.90mm Dia
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 6500mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.29" (7.37mm)
- Voltage :
- 120V