HS2-025-250FT-OR
- Артикул производителя:
- HS2-025-250FT-OR
- Краткое описание:
- 1/4" 2:1 Heat shrink Tubing (250
- Color :
- Orange
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.125" (3.18mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.250" (6.35mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Recovered Wall Thickness :
- 0.026" (0.66mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C