HS2-050-250FT-RD
- Артикул производителя:
- HS2-050-250FT-RD
- Краткое описание:
- 1/2" 2:1 Heat Shrink Tubing (250
- Color :
- Red
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.250" (6.35mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.500" (12.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Recovered Wall Thickness :
- 0.029" (0.74mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C