HS2-0375-250FT-GN
- Артикул производителя:
- HS2-0375-250FT-GN
- Краткое описание:
- 3/8" 2:1 Heat Shrink Tubing - (2
- Color :
- Green
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.187" (4.75mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.375" (9.53mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Recovered Wall Thickness :
- 0.026" (0.66mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C