HS2-025-250FT-BL
- Артикул производителя:
- HS2-025-250FT-BL
- Производитель/Бренд:
- BUYHEATSHRINK
- Краткое описание:
- 1/4" 2:1 Heat shrink Tubing (250
- Производитель :
- BUYHEATSHRINK
- Категория товара :
- Heat Shrink Tubing
- Color :
- Blue
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.125" (3.18mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.250" (6.35mm)
- Length :
- Material :
- Polyolefin (PO)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Product Status :
- Active
- Recovered Wall Thickness :
- 0.026" (0.66mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C