HS2-125-100FT-WT
- Артикул производителя:
- HS2-125-100FT-WT
- Краткое описание:
- 1-1/4" 2:1 Heat Shrink - (100 ft
- Color :
- White
- Features :
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.062" (1.57mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.125" (3.18mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 135°C
- Recovered Wall Thickness :
- 0.019" (0.48mm)
- Shelf Life :
- Shrink Temperature :
- 120°C