961W-NWA28H-CAO
- Артикул производителя:
- 961W-NWA28H-CAO
- Производитель/Бренд:
- Visual Communications Company - VCC
- Краткое описание:
- PMI .290" 28VDC HI-HAT WIRE AMBE
- Производитель :
- Категория товара :
- Panel Indicators, Pilot Lights
- Current :
- 16.5mA
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Amber
- Lens Color :
- Amber
- Lens Size :
- 9.90mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 7500mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.29" (7.37mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- PC Pin
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage :
- 28V