51W-NKA24H-CWO
- Артикул производителя:
- 51W-NKA24H-CWO
- Производитель/Бренд:
- Visual Communications Company - VCC
- Краткое описание:
- PMI .312" LED HI-HAT 24V WIRE AM
- Производитель :
- Категория товара :
- Panel Indicators, Pilot Lights
- Current :
- 17mA
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Amber
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 7.10mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 3600mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.31" (7.92mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 15°
- Voltage :
- 24V