46W-NWO24H-NWO
- Артикул производителя:
- 46W-NWO24H-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 24V WIRE DIFF ORG
- Current :
- 17mA
- Lamp Color :
- Orange
- Lens Size :
- 7.11mm Dia
- Millicandela Rating :
- 2000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage :
- 24V