46W-NWO12H-NWO
Артикул производителя:
46W-NWO12H-NWO
Краткое описание:
PMI .250" LED 12V WIRE DIFF ORG
Current :
20mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V