46W-NWO120-NWO
Артикул производителя:
46W-NWO120-NWO
Краткое описание:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF ORG
Current :
3.5mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V