46W-NWO120-NAO
Артикул производителя:
46W-NWO120-NAO
Производитель/Бренд:
Visual Communications Company - VCC
Краткое описание:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF ORG
Производитель :
Категория товара :
Panel Indicators, Pilot Lights
Current :
3.5mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Amber
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V