46W-NWA15H-NAO
- Артикул производителя:
- 46W-NWA15H-NAO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 15V WIRE DIFF AMBE
- Current :
- 24mA
- Lens Size :
- 7.11mm Dia
- Lens Transparency :
- Diffused
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Voltage :
- 15V