46W-NKB24H-NWO
- Артикул производителя:
- 46W-NKB24H-NWO
- Производитель/Бренд:
- Visual Communications Company - VCC
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 24V WIRE DIFF BLU
- Производитель :
- Категория товара :
- Panel Indicators, Pilot Lights
- Current :
- 15mA
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Blue
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 7.11mm Dia
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 3000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 15°
- Voltage :
- 24V