CMI-9705-0380-SMT-TR
Артикул производителя:
CMI-9705-0380-SMT-TR
Производитель/Бренд:
CUI Devices
Краткое описание:
BUZZER MAGNETIC 3V 9.7X9.7MM SMD
Производитель :
CUI Devices
Категория товара :
Alarms, Buzzers, and Sirens
Approval Agency :
Current - Supply :
30mA
Driver Circuitry :
Indicator, Internally Driven
Duration :
Frequency :
2.7kHz
Height - Seated (Max) :
0.224" (5.70mm)
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Port Location :
Top
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.382" L x 0.382" W (9.70mm x 9.70mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
80dB @ 3V, 10cm
Technology :
Magnetic
Termination :
Solder Pads
Voltage - Rated :
3 V
Voltage Range :
2 ~ 5V