464W-NWO12H-NAO
- Артикул производителя:
- 464W-NWO12H-NAO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 12V WIRE DIFF ORG
- Current :
- 20mA
- Lamp Color :
- Orange
- Lens Color :
- Amber
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Millicandela Rating :
- 2000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage :
- 12V