464W-NWA15H-CAO
Артикул производителя:
464W-NWA15H-CAO
Краткое описание:
PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR AMB
Current :
24mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.91mm Dia
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
15V