464W-NWA12H-NYO
Артикул производителя:
464W-NWA12H-NYO
Краткое описание:
PMI .250" LED 12V WIRE DIFF AMBE
Current :
20mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
12V